Grozs 0

Mūsu interneta veikals strādā 24/7 un piegādā Jūsu pasūtījumus uzreiz pēc apmaksas saņemšanas mūsu kontā. Kādas ir piegādes iespējas?

– ar Omniva pakomātiem (Latvija, Igaunija, Lietuva)

UPS (Eiropa)

Omniva izcenojumi:
Mazas pakas – 3,00 €
Vidējas pakas – 4,00 €
Cenā ir iekļauta iepakošana.
Pasūtot piegādi ar Omniva, lūgums komentāros, noformējot pasūtījumu, ļoti precīzi norādīt pilsētu, uz kuru sūtīsim paku, adresi un pakomata nosaukumu (piem. Daugavpils, Cietokšna iela 60, Ditton Rimi).
Ja Jūsu reģionā nav iespējams saņemt savu sūtījumu ar Omniva pakomatu starpniecību, mēs to varam nosūtīt pa pastu. Šādā gadījumā lūgums atsūtīt savu pasūtījumu uz info@dreamnails.lv. Mēs aprēķināsim piegādes izmaksas un nosūtīsim Jums gala summu un rekvizītus apmaksas veikšanai.

Piegādes laiks
Ja tiek izmantoti kurjera pakalpojumi, tad piegādes laiks tiks precizēts un saskaņots ar Jums. Lūgums pārbaudīt piegādes informāciju, jo pat sīkas kļūdas kāvē piegādes procesu.
Pasūtot preci darba dienās līdz plkst. 10:00 un apmaksājot pasūtījumu uzreiz, garantējam pakas nosūtīšanu vienas dienas laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas. Rīgas robežās kurjers piegādās pasūtīto preci tai pašā dienā pēc plkst. 13:00.
Pasūtot preci sestdien vai svētdien, nodrošinam piegādi otrdien vai pēc saskaņojuma ar klientu.
Ja Jums rodas jautājumi, ieteikumi vai pretenzijas, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu orders@dreamnails.lv vai zvanot pa tālruni 20136868.