Grozs 0

Informācijas iegūšanai par sadarbības iespējām lūgums rakstīt uz e-pastu info@dreamnails.lv

Jūsu ērtībām tika izveidots produktu katalogs, kurā Jūs variet atrast sev nepieciešamo produktu. Ja Jums ir zināms produkts, kuru Jūs meklējiet, ir iespēja izmantot “meklēt” pogu, ievadot produkta nosaukuma daļu. Atrodot sev vēlamo produktu, atzīmējiet šī produkta nepieciešamo dauduzmu un nospiediet pogu “ielikt grozā”.

Veicot pasūtījumu online, ir pieejami vairāki apmaksas veidi:
– apmaksāt izrakstīto rēķinu, pārskaitot uz firmas kontu;
– kurjeram skaidrā naudā piegādes brīdī (Rīgas robežās).

Lūgums precīzi norādīt un pārbaudīt informāciju – Jūsu Vārdu, Uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu, Jūsu tālruņa numuru un e-pastu. Ja pasūtat piegādi ar OMNIVU, lūdpgums komentāros (veicot pasūtījumu) norādīt pakomata adresi, kurā Jūs vēlaties saņemt savu sūtījumu.
Jūs varat mainīt pasūtījumu pirms tas ir apstiprināts. Tiklīdz pasūtījums ir apstiprināts, “online” Jūs to mainīt nevarēsiet. Lūgums sazināties ar mums pa tālruni 20136868 vai e-pastu orders@dreamnails.lv Atteikt pasūtījumu ir iespējams pirms tas ir nodots piegādei.
Jūsu pasūtījumu ir iespējams pašiem saņemt mūsu veikalā Tallinas ielā 65. Tālrunis informācijai 20136868. Ja vēlaties lai pasūtījums būtu sagatavots uz konkrētu laiku, lūgums to norādīt, Jūsu pasūtījums būs sagatavots saņemšanai mūsu veikalā.